Słupek antyterrorystyczny Wrocław Rynek

W połowie 2021 roku miasto Wrocław zdecydowało wymienić niesprawny słupek automatyczny (bez klasy ochrony antyterrorystycznej) na słup automatyczny zabezpieczający wjazd na Rynek pojazdom nieupoważnionym. Inwestor wybrał słup antyterrorystyczny w klasie ochrony M30 / K4. Zainstalowana przez nas zapora automatyczna jest w stanie zatrzymać pojazd o wadzie 7200 kg rozpędzony do 48 km/h!

Warto zwrócić uwagę na staranność odtworzenia nawierzchni wokół słupka. Podczas montażu zdemontowana oraz wymienione zostało około 30 m2 nawierzchni ze starobruku oraz specjalnej kostki w obszarze tzw. szpilkostrady.

Wraz ze słupkiem zainstalowany został moduł GSM wraz z aplikacją do sterowania słupkiem przy pomocy telefonu. Komunikację głosową dla osób wjeżdżających na Rynek zapewnia zainstalowany przez nas domofon GSM. W naszym zakresie było również opracowanie projektów budowlanego i branżowych oraz pozyskanie zgód na realizację zadania.

Ta realizacja kolejny raz pokazała, że potrafimy zrealizować wymagające projekty. Oferujemy kompleksowe wykonawstwo – od projektu, przez pozyskanie zgód, instalację i serwis.

Słupek antyterrorystyczny Wrocław Rynek
Słupek automatyczny Wrocław Rynek
Zapora antyterrorystyczna Wrocław
Słup antyterrorystyczny