Dołącz do naszego zespołu

A+ | A-

W chwili obecnej nasz zespół jest kompletny. Jednak w związku z szybkim rozwojem naszej firmy wkrótce będziemy szukać nowych pracowników na poniższe stanowiska:

  • specjalista ds. sprzedaży internetowej
Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij już dziś do nas dokumenty aplikacyjne (CV oraz list motywacyjny) na adres damian@szymkowiak.pl

Specjalista ds. sprzedaży internetowej

Obowiązki:

  • współpraca z działem IT w zakresie tworzenia nowych sklepów
  • dodawanie nowych produktów i opisów
  • organizacja działań marketingowych
Oczekiwania:
  • doświadczenie w prowadzeniu profesjonalnego sklepu internetowego
  • prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra obsługa komputera
  • dodatkowym atutem będzie znajomość Google Adwords, Google Analytics, procesów optymalizacji konwersji oraz marketingu internetowego

    Wypełnij formularz,
    aby dowiedzieć się więcej.
    Oddzwonimy do Ciebie!