System parkingowy Wrocław | SZYMKOWIAK.PL

System parkingowy Wrocław

A+ | A-

Coraz częściej dąży się do zmniejszenia lub wręcz zniwelowania liczby osób obsługujących parkingi. Nasza firma urządzenia do automatyzacji parkingów dostarcza już od 2007 roku. Obecnie jesteśmy jednym z liderów dostarczającym i montującym profesjonalne systemy parkingowe. Stawiamy na jakość : jesteśmy dystrybutorem systemów niemieckiej firmy Hermann- Automatikon, która od 26 lat stale umacnia swoją pozycję w branży profesjonalnych systemów parkingowych.

Kompletny system parkingowy Hermann Automatikon składa się z :

*terminala wjazdowego,

* terminala wyjazdowego,

* dwóch szlabanów,

*kasy automatycznej przyjmującej bilon i banknoty, wydającej resztę w monetach oraz

*stanowiska operatorskiego typu All-in-one. 

To kompleksowe rozwiązanie dostarczyliśmy i zamontowaliśmy między innymi dla jednego z marketów we Wrocławiu.   Jest to nasz kolejny montaż systemu parkingowego przy stałej współpracy z  zadowolonym z jakości naszych prac Inwestorem.

 System parkingowy przy markecie o dużej częstotliwości ruchu zapewnia maksymalny stopień ochrony i bezpieczeństwa przy zachowaniu licznych udogodnień dla klientów. Po instalacji systemu parkingowego zdecydowanie poprawiła się dostępność miejsc parkingowych, co – z uwagi na sąsiedztwo dużych kompleksów biurowych o dużym natężeniu ruchu pojazdów – było do tej pory znacznie utrudnione. Obecnie parkowanie, mimo sporej rotacji i dużego natężenia, jest o wiele prostsze i szybsze.

 

system parkingowysystem parkingowy