Montaż blokad parkingowych Szczecin | SZYMKOWIAK.PL

Montaż blokad parkingowych Szczecin

A+ | A-

Na zlecenie Wspólnoty Mieszkaniowej w Szczecinie przeprowadziliśmy montaż blisko 100 blokad parkingowych. Odpowiednia organizacja, ustalony odpowiednio wcześniej termin montażu i doświadczenie ekipy montującej pozwoliły przeprowadzić montaż w kilka godzin w sposób najmniej uciążliwy dla mieszkańców. Szeregi miejsc parkingowych po uzbrojeniu w blokady były sukcesywnie oddawane do ponownego użytku, bez konieczności blokowania całego parkingu.

Blokady zostały rozmieszczone centralnie względem miejsc parkingowych. Wyśrodkowanie na szerokości i głębokości miejsca parkingowego ma na celu ułatwienie użytkownikom parkowania i zmniejszenia ryzyka najazdu kołami na blokady parkingowe, czego efektem mogą być uszkodzenia blokad jak również opon samochodowych czy elementów zawieszenia pojazdów.

Model blokad Segal widoczny na zdjęciach jest jednym z odporniejszych na ewentualne uszkodzenia mechaniczne. Solidna konstrukcja z rur Ø 42 mm z trzema punktami podparcia na wspólnej płycie montażowej wykonanej z blach o grubości 5 mm stanowi solidne zabezpieczenie na ataki wandalizmu. Dużym ułatwieniem w obsłudze blokady Segal jest usytuowanie wkładki w górnej części konstrukcji, co chroni wkładkę przed zaleganiem np. w błocie czy śniegu.

675